Jdi na obsah Jdi na menu
 


O BAHL

18. 11. 2011

Bohumínská amatérská hokejová liga vznikla v roce 2010. Jsme čtyři party, které mají rády hokej. Nejsme žádní profesionálové, ale rádi si zajdeme zarelaxovat s laminátovou tyčí a železem na botě.

Na záčátku postupné kupování výstroje, ohýbání hokejky na ústředním topení, brždění o mantinel. Postupně pravidelnější hraní a stále hledání soupeře, kterého porazíme.

Následně dobrá výstroj, lepší bruslení, pohlednější hra, dobří soupeři.

Proč nezkusit mini ligu? Slovo dalo slovo, oslovili jsme navzájem týmy, které hrají na podobné úrovni, kde nehrajou profi hráči, ale už ani hobíci, kteří musejí brzdit o maňták. Přivzali jsme na pomoc i rozhodčího.

2010

Zkoušíme první ročník Bohumínské amatérské hokejové ligy. Jaká bude? Jaká bude úroveň zápasů? Jak budou spokojeni hráčí? Jak budou zaplněné tribuny? To vše napoví nová hokejová sezona 2010/2011 na zimním stadioně v Bohumíně.

Sledujte rozpis jednotlivých zápasů a přijďte podpořit své týmy, podívat se na krásný a úsměvný hokej a zažít atmosféru ligy Mistrů světa.

Týmy účastníci se BAHL v sezoně 2010/2011: Hc Draci, Hc Sršni, Hc Jistebník, Hc Šumbark

2011

Stojíme na začátku druhého ročníku BAHL. První změnou je vstup týmu Hc Indiáni do soutěže. Tento tým nahradil klub Hc Jistebník, který po vítězství v prvním ročníku, postoupil do vyšší soutěže ASS - Amatérska soutěž Studénka. Indiáni budou mít těžkou úlohu nahradit vítěze soutěže. Ale jejich ohnuté kopí bude jistě spolehlivě zasahovat svůj cíl. Druhou změnou je výměna týmu Hc Sršni za velké jméno a to tým Komety, ale tentokrát Komety Karviná. Těšíme se, jak tento na jméno bohatý klub, předvede své hokejové umění.

Bohumínský zimák prodělává rekonstrukci. Klasické mantinely byly vyměněny za manťáky s plexisklem. Hra bude komfortnější a bude méně zlomených hokejek, které uvízly ve škvíře mezi ledem a mantinelem.

Věříme, že se i divákům v minulém roce líbala naše hra a že opět uvidí plno krásných gólů, krásné hity, sympatické muže a opět nás budou navštěvovat v hojném počtu.

Týmy účastníci se BAHL v sezóně 2011/2012: Hc Draci, Hc Šumbark, Hc Indiáni, Hc Kometa.

Tato liga nepatří mezí žádné oficiální ligy ČSLH

BAHL 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář